Zeren Group çatısı altında hizmet vermekte olan Zeren Group Gayrimenkul Yatırım A.Ş., 2019 yılında Mustafa Yiğit Zeren tarafından kurulmuş olup, gayrimenkul yatırımında önemli adımlar atarak hizmetlerine devam etmektedir.

Güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün hızla gelişmekte olan şirketlerden biri olan Zeren GY, çeşitlendirilmiş ve dengeli portföy yapısıyla yatırımcılarına en uygun risk-getiri dengesi sağlamaya odaklıdır.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir büyüme süreci izleyen Zeren GY, üyesi olduğu Zeren Group’un köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir. Nitelikli portföyünden sağladığı sürdürülebilir kira gelirleri, güçlü öz kaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren Zeren GY, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu ileri taşımayı hedeflemektedir.

Zeren GY’nin kendisi için belirlediği hedeflerin içinde, istenen projeleri analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak vardır. Yönetim kadrosu ve çalışanlarının sahip olduğu tecrübe ile hem yurt içinde hem de yurt dışında gelişmeleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.